www.tomina.ro
despre motoare si nu numai

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

transportul din japonia

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.tomina.ro -> Parerea voastra despre noi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
yono_chan

Data înscrierii: 16/Mar/2006

MesajTrimis: Joi Mar 16, 2006 2:12    Titlul subiectului: transportul din japonia Răspunde cu citat (quote)

buna ziua.sunt in japonia si miam luat motor.vreau sa il aduc in tara insa ma confrunt cu problema formalitatilor...si anume cetateanul japonez poate circula in romania cu motorul personal fara a il inmatricula?adica cu numere japoneze?daca da cat timp?si inca ceva:stiu ca secret profesional dar eu vreau doar sa imi aduc motorul acasa asa ca va rog sa ma informati daca se poate despre o varianta ieftina si sigura de aducere din japonia in romania.va multumesc
Buna ziua.inteleg ca sunteti ocupati sau vreau prea multe informatii insa va mai rog o data ca mi s-a spus ca numai dumneavoastra imi puteti da o mana de ajutor.ce sa fac?cum sa imi aduc motorashul acasa?din japonia in romania?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.tomina.ro -> Parerea voastra despre noi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum