www.tomina.ro
despre motoare si nu numai

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Ce e nou din Japonia?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.tomina.ro -> Despre noi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
U R S U

Data înscrierii: 22/Mai/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Iun 28, 2005 13:46    Titlul subiectului: Ce e nou din Japonia? Răspunde cu citat (quote)

M-am gandit sa deschid acest subiect ca o legatura intre noi, cei de aici (ROMANIA) si Doru (JAPONIA).
Cand am scris "noi, cei de aici", m-am referit in principal la cei direct implicati in aceasta "tranzactie" cu motociclete de la TOMINA.
Sper ca acest subiect sa fie binevenit! Daca il considerati "in plus" ofer dreptul administratoului de a-l sterge!

Respect,
Silviu "URSU"

ATO

Data înscrierii: 12/Iun/2005

MesajTrimis: Mar Iun 28, 2005 14:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu placere Ursule.....oricand .........nou nu mai este nimic....aceleasi femei cracanate si masini frumoase, curatenie si cladiri uimituare.......ca veni vorba ....am sa fac un topic cu femeile de aici...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
U R S U

Data înscrierii: 22/Mai/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Iun 28, 2005 23:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bre!
Am vazut "mobrele" si dau o nota buna acestui transport, "F"!
tot aici am vazut acele 2 "X4" - SUPER!

Doru, vreo veste pt mine? Eu am mai "crosetat cate ceva", cred ca le-am cam rezolvat, dar as vrea sa stiu si de la tine ceva.

Silviu_Dumitriade@yahoo.com

Respect,
Silviu "URSU"

Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.tomina.ro -> Despre noi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum